Klei Hajdari
110 Articles0 Comments

Badelj drejt Milanit!

Badelj ka refuzuar te gjitha ofertat qe i kane ardhur dhe eshte duke pritur Milanin. Mesfushori kroat mund ti bashkohet skuadres kuqezi si zevendesues i Biglias pasi Montolivo pritet te largohet.…